AKCESORIA WARSZTATOWE

Uzupełniającym działem naszej oferty są różne produkty, które na co dzień ułatwią Twoje życie, bądź pomogą w montażu naszych pojemników plastikowych. Producent pojemników magazynowych firma Patrol i Curver, zadbała o szereg dodatków do montażu swoich produktów oraz artykułów pomocniczych.
Jednym z najprostszych produktów do zawieszania pojemników plastikowych na ścianie jest listwa plastikowa bądź metalowa. Można ją przykręcić do ściany, płyt, regału, w nie ograniczonych ilościach i dowolnych odstępach. W ten sposób możemy dostosować ścianę do zawieszenia nieograniczonej ilości pojemników magazynowych, dowolnej wielkości, o dowolnym rozstawie.
Kolejnym rozwiązaniem jest tablica plastikowa do zawieszania pojemników. W tym wypadku mamy do czynienia z produktem o stałych prowadnicach na których można powiesić pojemniki magazynowe, o różnych rozmiarach. Płyty do zawieszania pojemników można ze sobą łączyć w nieograniczonych ilościach. Przykręcone do ściany mogą stworzyć regał magazynowy z bardzo dużą ilością pojemników plastikowych, bez konieczności użycia stelaża.
Część produktów dostępnych w ofercie, producent pojemników plastikowych Patrol, złożył, w zestawy. Stanowią one gotową propozycję wybranych produktów, tworzących jedną spójną całość. Dobrana odpowiednia ilość kuwet plastikowych do tablic narzędziowych, plus praktyczne dodatki, w postaci zawieszek na narzędzia i inne przedmioty. Tablice narzędziowe Patrol, stanowią doskonałe uzupełnienie do uporządkowania narzędzi, w warsztacie czy garażu. Można na nich zawiesić różnego rodzaju przyrządy, a w dołączonych pojemniczkach trzymać drobne przedmioty.
Każdy sklep z pojemnikami plastikowymi, posiada w swojej ofercie tego typu artykuły, dostarczane przez-  producent kuwet warsztatowych Patrol i Curver.
pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
nasz serwis